ZŠ s MŠ Liptovská Lúžna 569

NÁŠ ŠKOLSKÝ KLUB

Narodeniny a meniny deti z ŠKD

Vážení rodičia!

Aj v tomto školskom roku sa budete môcť na týchto stránkach dozvedieť všetky aktuality a zaujímavosti zo života nášho školského klubu Úsmev. Na tejto stránke si môžete pravidelne pozrieť informácie, ktoré sú väčšinou určené len pre rodičov. Stránka je aktualizovaná podľa potreby.

V prípade akýchkoľvek otázok, problémov a informácií sa môžete obrátiť na nás na tel. čísle 0917 208 665, prípadne Vás radi uvítame v ŠKD. Ďakujeme!

Oznam pre rodičov detí, ktoré navštevujú ŠKD

1) Ak sa počas školského roka zmení čas odchodu dieťaťa z ŠKD, musí túto skutočnosť oznámiť rodič písomne na samostatnom lístku ( nie v slovníku). Oznámenie musí obsahovať nasledovné údaje:

- meno dieťaťa

- dátum zmeny

- čas, kedy treba dieťa z ŠKD púšťať

- čitateľný podpis rodiča

2) Ak si dieťa príde vyzdvihnúť z školského klubu iná dospelá osoba ako tá, ktorá je uvedená na zápisnom lístku, musí sa táto preukázať písomným poverením rodiča ( zákonného zástupcu) dieťaťa.

3) V prípade, že pre dieťa z ŠKD bude dlhodobo chodiť iná dospelá osoba ako tá, ktorá je uvedená na zápisnom lístku, musí sa táto preukázať písomným poverením rodiča ( zákonného zástupcu ) dieťaťa na celé obdobie, počas ktorého bude pre dieťa chodiť.

4) Ak dieťa žije s jedným rodičom a je vydané súdne rozhodnutie o zákaze styku dieťaťa s druhým rodičom, je potrebné z dôvodu bezpečnosti a ochrany dieťaťa, kópiu tohto rozhodnutia predložiť príslušnej vychovávateľke dieťaťa v ŠKD.

5) Dieťa bude predčasne uvoľnené z ŠKD len na základe písomnej žiadosti rodiča na samostatnom lístku ( nie v slovníčku ). Žiadosť o uvoľnenie dieťaťa musí obsahovať nasledovné údaje :

- meno dieťaťa

- dátum, kedy má byť dieťa z ŠKD uvoľnené

- hodina odchodu

- čitateľný podpis rodiča

Uvedené opatrenia sú v súlade s vnútorným poriadkom ŠKD a sú prijaté z dôvodu ochrany detí, ktoré ŠKD navštevujú, ako aj ochrany vychovávateliek ŠKD. Tlačivá súvisiace s činnosťou v ŠKD nájdete u p. vychovávateliek.

Za pochopenie ďakujeme!